• wyjątkowy posiłek

    Catering okolicznościowy

    W DOMU, W OGRODZIE, GDZIE TYLKO ZECHCESZ...

Świętuj, a my
zajmiemy się resztą...

Blisko 30 lat towarzyszymy we wszystkich możliwych okolicznościowych przyjęciach rodzinnych. Jako, że sami jesteśmy rodziną Sabatini, rozumiemy, jak ważny jest ten dzień, dlatego wkładamy całe nasze serce, naszą filozofię smaku oraz wyjątkową estetykę, by chwile te pozostały na długo w Waszych sercach. Naszą misją jest uczynić ten dzień pełnym smaku, wrażeń i komfortu dla Ciebie. Ty świętujesz, my z radością obsłużymy Twoje przyjęcie w każdym miejscu, które nam wskażesz.

Sabatini
przyjęcia okolicznościowe

W domu w ogrodzie gdzie tylko zechcesz...

Catering okolicznościowy zrealizować możemy w opcjach:

  1. Kompleksowo z obsługą i pełną infrastrukturą typu: zastawa porcelanowa, sztućce, stoły, obrusy, dekoracja stołów, krzesła, pokrowce, bemary, podgrzewacze.
  2. Dostarczenie potraw bez obsługi i infrastruktury.

Menu

Prezentowane menu służy jako przykład popularnej i często wybieranej przez Klientów kompozycji. Menu na przyjęcia okolicznościowe ustalane jest zawsze indywidualnie i jest dostosowane do sytuacyjnych potrzeb przyjęcia. Nasza usługa jest kompleksowa, gwarantujemy najwyższy standard wynikający z blisko 30 lat doświadczeń i sukcesów na rynku cateringu premium.

Przystawka

Pasztet z kaczki
z pistacjami i sosem żurawionowym

Zupa

Zupa kremowa z borowików
z makaronem grandine

Napoje zimne, napoje gorące oraz alkohol
wg życzenia

Danie główne

Kurczak Marengo na salsie warzywnej
kluski śląskie
surówka z czerwonej kapusty

Deser

Tiramisu
w towarzystwie świeżych owoców

Na życzenie zimna płyta
oraz dodatkowy gorący posiłek

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających restauracji na Podkarpaciu. Nasze doświadczenie zawodowe to ponad 30 lat sukcesów na cateringowym rynku premium. Sumując naszą pasję i dopracowane technologie, stworzyliśmy autorską filozofię smaku á la Sabatini.

kulinarne kompozycje

Zdrowo
lekko
dietetycznie

Inspirując się naszymi własnymi doświadczeniami oraz stale zwiększającą się świadomością i zapotrzebowaniem ze strony naszych Klientów, wprowadzamy do naszego menu zdrowe, lekkie, dietetyczne i pyszne posiłki. Nieważne czy zamawiasz indywidualnie z dowozem do domu, czy pracy, czy może organizujesz wielkie przyjęcie. W każdym przypadku otrzymasz naszą specjalną ofertę dla tych, którzy preferują zdrowy i pyszny styl.

uroczystośi rodzinne

 

© 2021 Sabatini. Wszelkie prawa zastrzeżone.

catering dietetyczny, catering dr. horaka, catering event, catering na uroczystość rodzinną, catering okolicznościowy, Przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, catering z dowozem, dania z dowozem, dieta dr. horaka, menu na dowóz, posiłek z dowozem, restauracja

Al. Piłsudskiego 17

35 - 074 Rzeszów

tel. +48 17 862 50 67

tel. +48 606 737 656

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Regulamin

Polityka prywatności cateringu dietetycznego

Regulamin puntków lojalnościowych

wyjątkowy posiłek
Sabatini
przyjęcia okolicznościowekulinarne kompozycje

© 2024 Copyright
Zamawiaj online
Panel klienta