• wyjątkowy posiłek

    Menu w Restauracji

    ZAMAWIAJ INDYWIDUALNIE

Menu w Restauracji

Specjalnością i zarazem pasją Sabatini jest odkrywanie i udoskonalanie wykwintnych smaków polskiej i europejskiej kuchni tradycyjnej. Skomponowaliśmy jedyną w swoim rodzaju, autorską, niezapomnianą wariację smaków. Nasze menu to przez lata tworzone i udoskonalane receptury i technologie, świeże produkty od lokalnych, stałych dostawców oraz szczypta tajemnicy, która dopełnia tę pożądaną nutę zmysłowości.

WYBIERZ Z NASZEGO MENU

Pyszne bo polskie!

Wykwintne na co dzień
i od święta

Zdrowo lekko dietetycznie

Desery i dodatki

Napoje zimne i gorące

Alkohole

Likiery i drinki

Wina

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających restauracji na Podkarpaciu. Nasze doświadczenie zawodowe to ponad 30 lat sukcesów na cateringowym rynku premium. Sumując naszą pasję i dopracowane technologie, stworzyliśmy autorską filozofię smaku á la Sabatini.

przyjęcia okolicznościowe

Zdrowo
lekko
dietetycznie

Inspirując się naszymi własnymi doświadczeniami oraz stale zwiększającą się świadomością i zapotrzebowaniem ze strony naszych Klientów, wprowadzamy do naszego menu zdrowe, lekkie, dietetyczne i pyszne posiłki. Nieważne czy zamawiasz indywidualnie z dowozem do domu, czy pracy, czy może organizujesz wielkie przyjęcie. W każdym przypadku otrzymasz naszą specjalną ofertę dla tych, którzy preferują zdrowy i pyszny styl.

kulinarne kompozycje

 

© 2021 Sabatini. Wszelkie prawa zastrzeżone.

catering dietetyczny, catering dr. horaka, catering event, catering na uroczystość rodzinną, catering okolicznościowy, Przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, catering z dowozem, dania z dowozem, dieta dr. horaka, menu na dowóz, posiłek z dowozem, restauracja

Al. Piłsudskiego 17

35 - 074 Rzeszów

tel. +48 17 862 50 67

tel. +48 606 737 656

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Regulamin

Polityka prywatności cateringu dietetycznego

Regulamin puntków lojalnościowych

uroczystośi rodzinne
wyjątkowy posiłek
Sabatiniprzyjęcia okolicznościowe

© 2023 Copyright
Zamawiaj online
Panel klienta