• wyjątkowy posiłek

    Domowa a'la Sabatini

    UŚWIETNIMY KAŻDY EVENT

Sabatini

Domowa
a'la Sabatini

Skomponowaliśmy dla Was wyśmienitą całodzienną dietę domową a’la Sabatini.
Jest to kwintesencja naszej 28 letniej przygody z tworzeniem przepisów i smaków oraz niepowtarzalnej jakości potraw. Mamy nadzieję, iż w naszej diecie znajdziecie swoje ulubione smaki, zapachy potraw, które lubicie i chcecie jeść na co dzień, być może smaki z dzieciństwa.

Jak u mamy...

Staraliśmy się zbilansować odpowiednio 4 lub 5 posiłków do wyboru aby w każdym z nich znalazła się odpowiednia ilość kalorii potrzebnych Waszym organizmom.
Warianty kaloryczne, które przygotowaliśmy to 2000 kcal - 4 posiłki oraz 2200 kcal - 5 posiłków.

Jesteśmy przekonani, że po skosztowaniu naszej diety będziecie oczekiwać z niecierpliwością posiłków na następne dni. Dieta dla całej rodziny.

przyjęcia okolicznościowe

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających restauracji na Podkarpaciu. Nasze doświadczenie zawodowe to ponad 30 lat sukcesów na cateringowym rynku premium. Sumując naszą pasję i dopracowane technologie, stworzyliśmy autorską filozofię smaku á la Sabatini.

kulinarne kompozycje

Zdrowo
lekko
dietetycznie

Inspirując się naszymi własnymi doświadczeniami oraz stale zwiększającą się świadomością i zapotrzebowaniem ze strony naszych Klientów, wprowadzamy do naszego menu zdrowe, lekkie, dietetyczne i pyszne posiłki. Nieważne czy zamawiasz indywidualnie z dowozem do domu, czy pracy, czy może organizujesz wielkie przyjęcie. W każdym przypadku otrzymasz naszą specjalną ofertę dla tych, którzy preferują zdrowy i pyszny styl.

uroczystośi rodzinne

 

© 2021 Sabatini. Wszelkie prawa zastrzeżone.

catering dietetyczny, catering dr. horaka, catering event, catering na uroczystość rodzinną, catering okolicznościowy, Przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, catering z dowozem, dania z dowozem, dieta dr. horaka, menu na dowóz, posiłek z dowozem, restauracja

Al. Piłsudskiego 17

35 - 074 Rzeszów

tel. +48 17 862 50 67

tel. +48 606 737 656

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Regulamin

Polityka prywatności cateringu dietetycznego

Regulamin puntków lojalnościowych

wyjątkowy posiłek
Sabatini
przyjęcia okolicznościowekulinarne kompozycje

© 2024 Copyright
Zamawiaj online
Panel klienta