• wyjątkowy posiłek

    Menu na dowóz

    ZAMAWIAJ INDYWIDUALNIE

Zamawiaj z dowozem

Specjalnością i zarazem pasją Sabatini jest odkrywanie i udoskonalanie wykwintnych smaków polskiej i europejskiej kuchni tradycyjnej. Skomponowaliśmy jedyną w swoim rodzaju, autorską, niezapomnianą wariację smaków. Nasze menu to przez lata tworzone i udoskonalane receptury i technologie, świeże produkty od lokalnych, stałych dostawców oraz szczypta tajemnicy, która dopełnia tę pożądaną nutę zmysłowości.

WYBIERZ Z NASZEGO MENU

Pyszne bo polskie!

Wykwintne na co dzień
i od święta

Zdrowo lekko dietetycznie

Nasza ofertę FIT kierujemy dla osób, które chcą cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i sprawnym ciałem. Odpowiednio zbilansowana dieta to najlepsza inwestycja w nasze zdrowie i energia na cały dzień. Catering dietetyczny Sabatini z dostawą pod drzwi to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą o siebie dbać, ale nie mają czasu gotować.

Dieta według
dr. Horáka

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających restauracji na Podkarpaciu. Nasze doświadczenie zawodowe to ponad 30 lat sukcesów na cateringowym rynku premium. Sumując naszą pasję i dopracowane technologie, stworzyliśmy autorską filozofię smaku á la Sabatini.

Sabatini

Zdrowo
lekko
dietetycznie

Inspirując się naszymi własnymi doświadczeniami oraz stale zwiększającą się świadomością i zapotrzebowaniem ze strony naszych Klientów, wprowadzamy do naszego menu zdrowe, lekkie, dietetyczne i pyszne posiłki. Nieważne czy zamawiasz indywidualnie z dowozem do domu, czy pracy, czy może organizujesz wielkie przyjęcie. W każdym przypadku otrzymasz naszą specjalną ofertę dla tych, którzy preferują zdrowy i pyszny styl.

przyjęcia okolicznościowe

 

© 2021 Sabatini. Wszelkie prawa zastrzeżone.

catering dietetyczny, catering dr. horaka, catering event, catering na uroczystość rodzinną, catering okolicznościowy, Przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, catering z dowozem, dania z dowozem, dieta dr. horaka, menu na dowóz, posiłek z dowozem, restauracja

Al. Piłsudskiego 17

35 - 074 Rzeszów

tel. +48 17 862 50 67

tel. +48 606 737 656

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Regulamin

Polityka prywatności cateringu dietetycznego

Regulamin puntków lojalnościowych

kulinarne kompozycje
uroczystośi rodzinne
wyjątkowy posiłekSabatini

© 2024 Copyright
Zamawiaj online
Panel klienta